Ana Sayfa Blog Tombala Oyunu Oyna

Tombala Oyunu Oyna

4 min read
0
0
956
tombala oyunu oyna

Ülkemizde aile eğlencelerinin, özellikle yılbaşı günlerinde başrolü olmayı başaran bir oyun olan tombala; oynama pratiği son derece basit bir oyundur. Bir kart edinip, çekilen numaraları takip ederek oynanan bu oyunda, yarışma heyecanı katılım fazlalığı nedeniyle her zaman üst seviyede olmaktadır.

Günümüzde ise tombala, her gün oynanabilecek bir konuma ulaşmıştır. Ancak bu konuma ulaşılırken geçilen noktalar, önceki yıllarda çok da sağlıklı değildi. Bu nedenle yasal tombala ve illegal tombala kavramı ortaya çıkmıştı. Yeraltı mekanlarında oynatılan ve bu mekanlarda güvenliği sağlanmadan girişilen bu tombalada, hem oynatıcı hem de sağlayıcı için sonu karakolda biten bir süreç başlamaktaydı. 2020 dünyasında ise tombala keyfine varmak çok ama çok kolay. Online tombala siteleri, sizlerin illegasl yollara sapmanıza engel olmaktadır.

Online Tombala Nedir?

Tombala oyununun online ortama geçişi; poker, blackjack gibi oyunlara nazaran daha uzun bir süre almıştır. Dünyada talebinin çok olmasına rağmen, kâr marjı düşük görülerek pek çok şirketin geri plana attığı bir oyun olmuştur. Superbingo firması bu alanda bir ilki başararak, online tombala kavramının oluşmasına önayak olmuş ve modern bir oyun pratiğinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Reeldeki oynanış biçiminin birebir aynısı olarak değerlendirilebilecek online tombala oyunu, online alanda küçük nüanslarla fiziksel versiyonundan ayrılmaktadır. Sağlayıcının sunduğu elektronik ya da manuel kura çekimi, kartlar üzerinden kazanma ihtimali arttırımı ve teknolojinin getirdiği görsel yenilikler; online tombalayı daha güzel kılan unsurlardır. Bu sayede çocukluğumuzdan beridir hayatımızda olan eğlence oyunu tombalayla, hem eğlenip hem de kazanma imkanı bulabiliriz.

Tombala Kartları

Tombalanın reel veya online versiyonlarında da göreceğiniz kart biçimi standarttır. Kartların üzerinde, 3 sıradan 5’er numaradan toplamda 15 numara bulunmaktadır. Bu numaralar 1 ve 90 arasından seçilen numaralardır ve bilindiği üzere tüm numaraların üzerini tamamlayan kişi, tombala yapmış olur ve oyunu kazanır.

Eğlenceye ulaşmak birkaç numara ve online tombala bulunan siteler sayesinde bir tık kadar uzaklıkta. Aynı zamanda kazanmanın da keyfi, yine bingonun kalbinin attığı online ortamlarda sizleri bekliyor.

Daha Fazla İlgili Makale Yükle
  • canlı tombala siteleri

    Canlı Tombala Siteleri

    Yıllar boyunca evlerde yılbaşı gecelerinin yıldızı olan tombala oyunu, günümüzde dahi eğle…
Daha Fazla Yükle kamil
Daha Fazla Yükle Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca kontrol et

Canlı Tombala Siteleri

Yıllar boyunca evlerde yılbaşı gecelerinin yıldızı olan tombala oyunu, günümüzde dahi eğle…